2020 Yılı Değerlendirmem

2020 yılını geride bırakmamıza sayılı günler hala bu yıl hakkında kendimce bir değerlendirme yapmak istedim. Öncelikle hayatımın en uzun yıllarından biriydi evde bolca sıkılmalı geçen bu yıl beni gerçekten çok bunalttı. Sokağa çıkıp nefes almanın bile zorlaştığı bu dönemde evlere kapanmamız bizleri çıldırtma noktasına kadar getirdi. Dünya 1 yıldır koronavirüs ile mücadele ediyor, her ne kadar bizim ülkemize geç gelmiş olsa da Çin’de ilk olarak Kasım ayında meydana geldi.

Koronavirüs sebebiyle bu yılın bütün çoğunluğunu evimizden geçirdik. Yeri geldi hafta sonları sokağa çıkma yasağı oldu, yeri geldi belirli saatlerde dışarı çıkabilir hale geldik. Devletimiz bizlerin sağlığını korumak için her türlü tedbiri alıyor ve almaya da devam edecek. Tek temennim 2021 yılı geride bıraktığımız 2020 yılından çok daha farklı olur ve en önemlisi koronavirüs artık hayatımızdan çıkar. Günümüzde aşılama işlemlerinin yakında başlayacağına dair haberler görüyoruz ve okuyoruz, umuyorum ki en kısa sürede hayatımız normale döner.

Değerlendirmem:

Benim için çok kötü bir olsa da bir yandan da iyi bir yıl oldu. Evde olduğum 4-5 aylık zaman diliminde bolca vaktim oldu. Bir sürü kitap okudum, bir sürü eğitim videosu izledim ve kendimi geliştirdim. Ama bir yandan da sokağa çıkamadım, arkadaşlarımla görüşemedim. 2020’ye girdiğimiz ilk günlerde aslında hayat çok güzeldi, yani ben öyle sanıyordum. Neredeyse 10 yılmış gibi gelen 2020’den sonunda çıkıyoruz ve yeni sağlıklı günlerimiz için 2021 yılına giriş yapıyoruz.

Umuyorum ki 2021 herkes için sağlık, huzur, para ve başarı getirir, hoşça kalın, sağlıcakla kalın…

İnternet sitesi https://kadirbalcin.com
Yazı oluşturuldu 13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön