Valorant Nasıl İndirilir ?

Bildiğiniz üzere Riot Games 2020 yılının ortalarında yeni oyunu olan Valorant’ı tanıttı. Peki gelin hep birlikte bu Valorant nedir onu öğrenelim.

Valorant Nedir ?

Valorant, karakter tabanlı 5v5 oynanan 1. şahıs nişancı oyunudur. Satın alma menüsünden istediğiniz silahları satın alayarak oyuna başlıyorsunuz. Genel olarak bakıldığında Valorant, CS:GO’ya benzetilse de birçok farklılığı bulunuyor. Oyunda bulunan her karaktere özgü özel yetenekleri bulunmakta. Bu yeteneklerin bazı zamanlarda gerçekten çok işe yaradığını söyleyebilirim.

Onun haricinde Valorant’da “Spike” adı verilen bir tür bomba bulunuyor. 2 ekipten birisi spike kurmaya çalışırken diğerleri de kurmalarına izin vermemeye veya kurulan spike imha etmeye çalışıyor.

Valorant’da skor olarak 13’e ulaşak ekip oyunu kazanıyor, fakat 12-12 gibi bir durum oluşursa oyun 14 raunda uzuyor. Eğer yine 13-13 gibi bir skor oluşursa oylama yapılıyor ve berabere mi yoksa devam edilmesini mi istiyorsunuz gibi bir soru soruyor. Bu bu şekilde bir süre gidiyor, ta ki ekiplerden biri berabere bitmesini isteyene kadar.

Valorant Nasıl İndirilir ?

Valorant’ı indirmek istiyorsanız. bu linke tıklayarak hızlı ve basit bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer daha önceden LoL ( League of Legends ) oynadıysanız orada ki hesabınızı Valorant’a bağlayarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İnternet sitesi https://kadirbalcin.com
Yazı oluşturuldu 16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön